Architektura otoczenia, otoczenie architektury

Otoczenie jest jednym z najważniejszych elementów, budowy domu marzeń. To od wyboru odpowiedniej działki będzie zależała jakość życia w nowym domu.

Z miłości do architektury (i natury)

Pomysł powstania Love House, jest prosty. Kochamy piękne domy w jeszcze piękniejszych miejscach. Mamy też dość zatłoczonego miasta, w którym przebywamy na co dzień.Nie zrozumcie nas źle, Poznań jest pięknym miastem i nawet dość „zielonym” ale nie daje nam ani wypoczynku ani frajdy, którą chcemy czerpać z własnego domostwa.

Postanowiliśmy to zmienić i szukamy działki marzeń, będziemy też budować nasz wymarzony Dom. To dobra okazja, by dzielić się informacjami i inspiracjami.I tak każdego dnia czytamy dziesiątki artykułów oraz oglądamy wiele filmów instruktażowych. By nasz wybór był przemyślany a dom ekologiczny i przede wszystkim zdrowy dla domowników.

Dołącz do fanów Love House

Ale nie ma oczywiście naszego serwisu bez Waszego wsparcia! Bez pomocy, dobrych komentarzy oraz uczestnictwa w naszej grupie. Zapraszamy już dziś do nas na Facebook oraz nasz Instagram.

Tylko razem, uda się nam kreować rynek nieruchomości, budować miłość do ekologii oraz pomagać naszej planecie. Oraz oczywiście lepiej i zdrowiej żyć.