Współpraca

Serwis LoveHouse chętnie nawiąże współpracę z partnerami strategicznymi. Gwarantujemy pomoc w promocji oraz prezentacji firmy, produktu, projektu.

Jako młody serwis, stawiający na rzetelne informacje, sprawdzonych partnerów stawiamy na stałą współpracę na nadchodzące lata. Publikujemy ciekawe produkty, najnowsze rozwiązania oraz pomagamy czytelnikom w realizacji marzenia o własnym domu.

Wspieramy naszych partnerów w dopasowaniu i prezentacji treści, poszukiwanych przez naszych czytelników. Tworzymy miejsce, które ma inspirować oraz zachęcać do wybrania domu nad mieszkanie. Jednocześnie bardzo bliska jest nam natura. Promujemy rozwiązania EKO, dostarczamy najciekawsze nowinki budowlane i projektowe.

Biura architektoniczne i architekci

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z biurami architektonicznymi zarówno w formie prezentacji prac oraz nowych wizualizacji jak i współpracy przy sprzedaży projektów gotowych.

Developerzy

Developerom oferujemy atrakcyjne formy prezentacji firmy oraz aktywne poszukiwanie klientów na budowę domów jednorodzinnych.

Agencje nieruchomości

Sprzedajesz domy premium lub działki w zaciszu natury? Chcesz pokazać naszym czytelnikom, swoją ofertę? Zapraszamy do stałej współpracy.

Producenci

Producentów materiałów budowlanych, konstrukcyjnych oraz wyposażenia zapraszamy do współpracy. Dobre przedstawienie oraz zaprezentowanie produktów jak i stworzenie działań promocyjnych.

Agencje PR

Dla agencji PR przygotowaliśmy świetną ofertę współpracy oraz promocji produktów klientów. Jeśli odpowiadasz za działania Public Relations zapraszamy do kontaktu.

Inne

Nie ma Twojego zajęcia na liście? Myślisz, że możesz dostarczyć dobrej i wartościowej wiedzy naszym czytelnikom? To świetnie, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu: hello@copolecacie.pl