Idea

Idea powstania przedsięwzięcia Love House, wiąże się z naszą przygodą budowy domu. Potwierdziły się przypuszczenia, że dom marzeń trzeba zbudować samemu, tak by oddawał on nasz charakter oraz spełniał marzenia.

Pragniemy by nasz serwis, pomagał w inspiracji, do wyboru najlepszego projektu, miejsca i zbudowania nowej jakości życia.

Na naszej stronie promujemy najciekawsze projekty architektoniczne, koncepcje nowoczesnych domów oraz ciekawe i użyteczne wnętrza.

Nie skupimy się tu na samej technologii, raczej tworzymy kompleksowe podejście do prezentowania nowatorskich i atrakcyjnych form architektury.

Inspiracje naturą

Nie bez przyczyny odnosimy się do natury. Sami, chcemy mieszkać w zdrowym środowisku, blisko natury z dala od zgiełku miejskiego. Interesujemy się zagadnieniami domów pasywnych, odnawialnych źródeł energii oraz projektowania zgodnie z zasadami Feng shui.

Natura i przebywanie obok niej jest ważne, szczególnie w miejscu naszego zamieszkania. Wracając do domu po ciężkim dniu w prawy, warto odprężyć się na hamaku z dobrą herbatą i książką. W ciszy, śpiewie ptaków oraz w bliskości zwierząt i drzew.

Wspólnie realizujemy domy marzeń

No właśnie, czy istnieje dom marzeń oraz czy o marzeniach się dyskutuje? Oczywiście, i taki dom istnieje oraz o marzeniach należy dyskutować. Oczywiście od samego myślenia i dyskutowania domu nie wybudujemy, potrzebne są jeszcze wiedza, fundusze oraz samozaparcie.

Zamieszkaj blisko natury – pomagamy w realizacji marzeń o własnym domu. Podpowiadamy jaka technologia jest odpowiednia, pomagamy przy wyborze działki oraz dbamy o wszystko, co potrzebne do zamieszkania we własnym domu.

Love House nie tylko inspiruje, ale również realizuje projekty budowy mikro-domów, jurt oraz dużych domów naturalnych i energooszczędnych.

Bezpieczny dom

Informowanie o aktualnych trendach dotyczących bezpieczeństwa domu lub mieszkania. Bo rodzina powinna czuć się bezpiecznie, korzystając z najnowszych rozwiązań technicznych. Wierzmy, że dom powinien być bezpieczny.