Idea

Idea powstania strony LoveHouse, wiąże się z naszą przygodą budowy domu. Potwierdziły się, przypuszczenia, że dom marzeń trzeba zbudować samemu, tak by oddawał on nasz charakter oraz spełniał marzenia.

Pragniemy by nasz serwis, pomagał w inspiracji, do wyboru najlepszego projektu, miejsca i zbudowania nowej jakości życia.

Na naszej stronie promujemy najciekawsze projekty architektoniczne, koncepcje nowoczesnych domów oraz ciekawe i użyteczne wnętrza.

Nie skupimy się tu na samej technologii, raczej tworzymy kompleksowe podejście do prezentowania nowatorskich i atrakcyjnych form architektury.

Inspiracje naturą

Nie bez przyczyny odnosimy się do natury. Sami, chcemy mieszkać w zdrowym środowisku, blisko natury z dala od zgiełku miejskiego. Interesujemy się zagadnieniami domów pasywnych, odnawialnych źródeł energii oraz projektowania zgodnie z zasadami Feng shui.

Dom marzeń

No właśnie, czy istnieje dom marzeń oraz czy o marzeniach się dyskutuje? Oczywiście, i taki dom istnieje oraz o marzeniach należy dyskutować. Oczywiście od samego myślenia i dyskutowania domu nie wybudujemy, potrzebne są jeszcze wiedza, fundusze oraz samozaparcie.