Zamieszkaj blisko natury

Bądź eko i zamieszkaj w szczególnym miejscu

Zapraszamy do realizacji swoich marzeń o domu oraz zmianie życia na lepsze. Wiemy jak ważne jest stworzenie własnej oazy spokoju oraz zamieszkanie w odpowiednim domu.

Dom w lesie a może w górach na polanie? Czy może coś bliżej wody, przy jeziorze lub rzece? Pomagamy zrealizować niestandardowe projekty oraz budowę domków off-grid.

Bo Warto mieszkać blisko natury

Własny dom blisko natury

Zaplanujemy Twoje Marzenie

Nie wiesz czy mieszkanie w domu jest dla Ciebie? A może szukasz pomocy przy zaplanowaniu całej inwestycji? Nasza ekipa zajmie się stworzeniem odpowiedniego planu działania. Zaproponujemy i przedstawimy technologie, pomożemy w wyborze projektu oraz omówimy poszczególne etapy inwestycji.

Znajdziemy wymarzoną działkę

Poszukiwania odpowiedniej lokalizacji jest kluczowym elementem. To od rodzaju i charakteru gruntu zależy późniejsze zagospodarowanie oraz walory życia. Kochamy poszukiwania, zwiedzania i wizje lokalne działek pod budowę wyjątkowych domów. Love House to przede wszystkim pasja do piękna i spokoju. Pomagamy w odnalezieniu tej jedynej działki w zasięgu Twojego budżetu.

Doradzimy technologię

Pomożemy wybrać odpowiednią technologię naszego domu. Jeśli dom ma być ekologiczny i energooszczędny to świetnie! Kochamy również wyzwania tworzenia domów pasywnych, które trafią w bliskość najdzikszej natury. Odpowiedni dobór technologi to również mądre wykorzystanie budżetu. Mikro domy do 70m2 buduje się szybko i mogą stanąć na działce już w ciągu 4-5 tygodni od zamówienia.

Love House współpracuje z najlepszymi kontrahentami na rynku. Każda fabryka partnera jest nam dobrze znana. Analizujemy sposób wykonania domu na każdym jego etapie. Jesteśmy również na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Kochasz naturę – odpowiednim wyborem może być Jurta, dom z bali, domy prefabrykowane drewniane czy domy stalowe.

Jurty Ekologiczne

To najbardziej ekologiczne domy. Pozwalają na przebywanie blisko natury.

W ofercie jurty do 70m2 powierzchni. Jurty te są domami na zgłoszenie. Czas inwestycji nawet 4 tygodnie.

postawimy piękny dom

Kolejnym etapem inwestycji jest zaplanowanie i realizacja domu. Możesz skorzystać z uniwersalnych projektów lub wprowadzić szerokie zmiany. Później specjaliści Love House ustalą terminy, zajmą się nadzorowaniem podwykonawcy oraz przekażą informację, kiedy dom powinien zostać zbudowany.

INWESTYCJE GLAMPING

Glamping to popularny sposób na wakacje. Popularność kampingów w luksusowych miejscach rośnie z roku na rok. Jeśli interesuje Państwa sposób na zarabianie, warto rozważyć inwestycję w ośrodek Glampingowy.

Jako Love House pomożemy w całej papierologii, zaplanowaniu ośrodka, dostarczymy przepiękne jurty lub domki prefabrykowane i zadbamy o uruchomienie przedsięwzięcia. Zacznij zarabiać dzięki własnemu ośrodkowi wypoczynkowemu. To świetna inwestycja na nadchodzące lata!