Zamieszkaj blisko natury

Bądź eko i zamieszkaj w szczególnym miejscu

Zapraszamy do realizacji swoich marzeń o domu oraz zmianie życia na lepsze. Wiemy jak ważne jest stworzenie własnej oazy spokoju oraz zamieszkanie w odpowiednim domu.

Bo Warto mieszkać blisko natury

Dom w lesie a może w górach na polanie? Czy może coś bliżej wody, przy jeziorze lub rzece? Pomagamy zrealizować niestandardowe projekty oraz budowę domków off-grid.

Zaplanujemy Twoje Marzenie

Nie wiesz czy mieszkanie w domu jest dla Ciebie? A może szukasz pomocy przy zaplanowaniu całej inwestycji? Nasza ekipa zajmie się stworzeniem odpowiedniego planu działania. Zaproponujemy i przedstawimy technologie, pomożemy w wyborze projektu oraz omówimy poszczególne etapy inwestycji.

Znajdziemy wymarzoną działkę

Poszukiwania odpowiedniej lokalizacji jest kluczowym elementem. To od rodzaju i charakteru gruntu zależy późniejsze zagospodarowanie oraz walory życia. Kochamy poszukiwania, zwiedzania i wizje lokalne działek pod budowę wyjątkowych domów. Love House to przede wszystkim pasja do piękna i spokoju. Pomagamy w odnalezieniu tej jedynej działki w zasięgu Twojego budżetu.

Doradzimy technologię

Pomożemy wybrać odpowiednią technologię naszego domu. Jeśli dom ma być ekologiczny i energooszczędny to świetnie! Kochamy również wyzwania tworzenia domów pasywnych, które trafią w bliskość najdzikszej natury. Odpowiedni dobór technologi to również mądre wykorzystanie budżetu. Mikro domy do 70m2 buduje się szybko i mogą stanąć na działce już w ciągu 4-5 tygodni od zamówienia.

Love House współpracuje z najlepszymi kontrahentami na rynku. Każda fabryka partnera jest nam dobrze znana. Analizujemy sposób wykonania domu na każdym jego etapie. Jesteśmy również na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Kochasz naturę – odpowiednim wyborem może być Jurta, dom z bali, domy prefabrykowane drewniane czy domy stalowe.

Postawimy piękny dom

Kolejnym etapem inwestycji jest zaplanowanie i realizacja domu. Możesz skorzystać z uniwersalnych projektów lub wprowadzić szerokie zmiany. Później specjaliści Love House ustalą terminy, zajmą się nadzorowaniem podwykonawcy oraz przekażą informację, kiedy dom powinien zostać zbudowany.

Inwestycje w Glamping?

Glamping to popularny sposób na wakacje. Popularność kampingów w luksusowych miejscach rośnie z roku na rok. Jeśli interesuje Państwa sposób na zarabianie, warto rozważyć inwestycję w ośrodek Glampingowy.

Jako Love House pomożemy w całej papierologii, zaplanowaniu ośrodka, dostarczymy przepiękne jurty lub domki prefabrykowane i zadbamy o uruchomienie przedsięwzięcia. Zacznij zarabiać dzięki własnemu ośrodkowi wypoczynkowemu. To świetna inwestycja na nadchodzące lata!

A może Jurta eko?

To najbardziej ekologiczne domy. Pozwalają na przebywanie blisko natury.

W ofercie jurty do 70m2 powierzchni. Jurty te są domami na zgłoszenie. Czas inwestycji nawet 4 tygodnie.