Skandynawski domek dla całej rodziny – 70m2

Domy typu skandynawskiego stają się coraz popularniejsze. Nie tylko drewno wygląda bajecznie, ale również sam proces stawiania domu jest szybki i bezproblemowy. „Szara Wilczyca” to dom o powierzchni 70m2 znajdujący się w bajecznym miejscu.

Wilcza Ostoja – miejsce z duszą

Bajeczne miejsce na działce o powierzchni 10,000m2. Wilcza Ostoja położona jest w malowniczej części Drawskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu krystalicznie czystego jeziora Siecino. Wszystko w otulinie lasku sosnowego.

Nie zależnie od pory roku region ten oferuje możliwość obcowania z bogactwem przyrody, uprawiania wielu form aktywnego wypoczynku oraz odkrywania tajemnic historii i poznawania ciekawej kultury.

Na działce znajdziecie trzy skandynawskie domki. Największy to „Szara Wilczyca” o powierzchni 70m2, są tam również mniejsze domki gościnne „Szlachetny Jeleń” oraz „Szczwany Lis”.

Domek Stara Wilczyca

Największy dom na posesji o wymiarach 70m2. Przestronny, słoneczny o pięknym wyglądzie. Wszystko dzięki pasji właścicieli Kasi i Mariusza. Dom powstał na bazie indywidualnego projektu. Domek jest przestronny oraz pięknie zagospodarowany.

Chcesz poznać magię tego miejsca? Nie ma problemu, możesz wybrać się na urlop do Wilczej Ostoi. Bliskość natury, niesamowita architektura oraz fantastyczny odpoczynek.

Więcej informacji na stronie: https://www.wilczaostoja.pl