Vipp – mini hotel w zgodzie z naturą

Niesamowity hotel, schronienie z dala od miasta w zaciszu natury i przy lini brzegowej jeziora. Magiczny design, cudowne i naturale miejsce, niesamowita przygoda. Bo hotel to coś więcej niż noclegownia. Zobacz Glamping w niesamowitym wydaniu.

Vipp Shelter to prefabrykowany dom, który znalazł się w niesamowitym otoczeniu. Wciąż rośnie popularność ucieczki z zatłoczonych miast to małego ale swojego konta.

Vipp Shelter w zgodzie z naturą

Dziedzictwo Vippa w konstrukcjach stalowych zostało wykorzystane do zaprojektowania Schronu Vipp – stalowej kapsuły o powierzchni 55 m2 owiniętej DNA Vipp od stóp do głów. Schronienie jest hotelem o ciekawym ponadczasowym designie.

Glamping coraz modniejszy

Piękny domek i hotel w niesamowitym miejscu. Chcesz zainwestować w glamping oraz zarabiać na całej inwestycji? Nie ma sprawy, realizujemy projekty glampingowe i stawiamy domki pod wynajem. W duchu Glamping’u proponujemy Jurty Ekologiczne lub Domy z kontenerów.

Technologie w modzie, idealne rozwiązanie na lata oraz nowoczesny sposób spędzania wolnego czasu.

Oprowadzenie po domku

Zobaczcie jak ten domek wygląda. Niesamowite miejsce, piękna architektura i świetny sposób na relaks z dala od problemów dnia codziennego.

Vipp Shelter Galeria

Więcej informacji: https://vipp.com/en/hotel/vipp-shelter

Photo: Źródło Vipp