Własny dom blisko natury – zmień swoje życie

Własny dom blisko natury, to marzenie wielu z nas. Niewiele jednak osób wie, że zakup działki i budowa domu może być tańsza od kupna własnego mieszkania. Pomagamy zaplanować i zbudować swój wymarzony dom, miejsce blisko natury, które poprawi nie tylko nasze warunki zamieszkania, ale przede wszystkim zadba o nasze dobre samopoczucie.

Własny dom blisko natury – czy warto uciec z miasta?

Ucieczka z miasta to marzenie wielu z nas. Czy warto, to zrobić? Naszym zdaniem tak! Im szybciej zbliżymy się do pięknego środowiska naturalnego, tym szybciej odzyskamy nasze zdrowie i spokój.

To również idealny sposób na zbudowanie wewnętrznej równowagi, poprawę odporności fizycznej oraz zadbanie o spokój psychiczny.

Zamieszkaj blisko natury – Love House zaprasza do zmiany miejsca zamieszkania

Zaplanuj własny dom w naturalnym środowisku

Spis naszych najważniejszych artykułów dookoła planowania własnego życia blisko natury. Czy wiesz, jak kupić działkę? Albo jaki dom warto wybudować. To baza naszych publikacji, którą rozwijamy o kolejne ciekawe publikacje.

Pomagamy znaleźć inspiracją, ale również pomagamy zbudować mikro-domy, domy na zgłoszenie oraz naturalne Jurty ekologiczne. LoveHouse to nie tylko inspiracje, to również całe wsparcie procesu poszukiwania i planowania inwestycji przenosin na łono natury.

Wymarzony dom to wymarzone życie

Dziś może być pierwszy dzień zmiany Twojego życia. Wymarzony dom, to spełnienie naszych wewnętrznych pragnień oraz szansa na wymarzone życie. Bo nasz dom to najważniejszy fragment układanki jakim jest życie. To gdzie i jak mieszkamy wprost wpływa na nasze uczucia, samopoczucie i równowagę duchową. Wymarzony dom to wymarzone życie

Jak wybrać działkę pod budowę domu?

Oto nasz mini przewodnik jak wybrać działkę budowlaną. Szybko i prosto przeprowadź swój proces selekcji i wyboru działki przed zakupem. Zanim podpiszesz umowę kupna musisz zwrócić uwagę na kilka szczegółów, dzięki którym unikniesz późniejszych problemów. Jak wybrać działkę pod budowę domu?

Przetestuj działkę zanim ją kupisz

Czy wiesz, że w prosty sposób możesz przetestować działkę przed zakupem? Możesz to zrobić samemu, lub skorzystać z pomocy ekipy Love House, która zdradza jak testuje działki dla swoich kentów. Przetestuj działkę zanim ją kupisz – zdradzamy kilka naszych sekretów.

Już wkrótce

Zamieszkać w swoim mikro-domu nawet za 100 tyś złotych

Jak zamieszkać w na swoim mikro-domu, gdy dysponujemy budżetem 100 tysięcy złotych? To możliwe, by zamienić życie w bloku na przebywanie blisko natury. Wkrótce, artykuł o mikro-budownictwie: Wielki mały dom. Mikro-dom popularny sposób na życie